Loading

Space Marine Scouts Snipers

Plasmo > Galerie modelů > Space Marine Scouts Snipers

Informace o plastikovém modelu

Stavebnice: Space Marine Scouts with Sniper Rifles
Postaveno: 2014
Výrobce: Games Workshop
Verze zbarvení: Ultramarines Chapter
Počet dílů: 46
Velikost modelu: 4 cm
Obtížnost stavby:
Kvalita stavebnice:

Technické údaje

Složení jednotky: 4 - 9 průzkumníků + 1 seržant
Typ jednotky: pěchota
Výstroj a výzbroj: scout armour, odstřelovací puška nebo raketomet, bolt pistole, frag a krak granáty

Historie

Dříve než se noví rekruti stanou plnohodnotnými mariňáky, kteří mohou nosit odolný power armour, tak jsou nejprve přiřazení do speciální desáté roty průzkumníků, kde začíná jejich cesta bojovým výcvikem.

Přestože už nováčci prošli procedurou genetického vylepšení a jejich fyzické vlastnosti už dalece převyšují vlastnosti obyčejných smrtelníků, tak jejich bojové dovednosti zdaleka nedosahují kvalit vesmírných mariňáků. Pod vedením zkušeného seržanta, který velí malému družstvu o několika mužích, se nováčci účastní bitev po boku ostatních mariňáků a získávají tak cenné zkušenosti a dovednosti.

Na rozdíl od svých starších spolubojovníků jdou do boje v lehčím brnění a plní poněkud odlišnou taktickou roli, která sestává především z průzkumu terénu a bojiště, sledování nepřátelských jednotek, boje v týlu nepřítele, sabotážích strategických cílů a likvidaci nepřátelských velitelů.

Průzkumníci využívají celou řadu rozličných zbraní od bolterů, brokovnic až po odstřelovací pušky. Někteří velitelé považují nasazení odstřelovačů za nečestný způsob boje, ale těch je naštěstí jen minimum, protože většina upřednostňuje jejich důležitou a praktickou úlohu. Odstřelovací puška má mnohem větší dostřel než obyčejný bolter a při přesné ráně dokáže zneškodnit i obrovská mimozemská monstra, prorazit power armour zásahem do hledí helmy nebo zneškodnit lehká obrněná vozidla zničením palivových nádrží.

Odstřelovací puška je jednou z nejvhodnějších zbraní pro průzkumníky, protože jim umožňuje držet si dostatečný odstup od bitevní vřavy. Navíc jsou odstřelovači často zahaleni do maskovacích plášťů, které ještě více znesnadní jejich prozrazení nepřítelem a v případě potřeby jim usnadní ústup do bezpečí.

Když průzkumník získá dostatečné bojové dovednosti a projeví odvahu hodnou mariňáků, tak je začleněn do některé ze standardních rot, dostane svůj vlastní power armour a stane se tak opravdovým vesmírným mariňákem Adeptus Astartes.

Zdroje:

Fotogalerie modelu

Komentáře

--------------------

Přidej komentář
Přidej smajlíka:

CZIN.eu Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank
BlueBoard.cz