Loading

W40k Space Marine Stormtalon Gunship

Plasmo > Galerie modelů > W40k Space Marine Stormtalon Gunship

Informace o plastikovém modelu

Stavebnice: Warhammer 40000 Space Marine Stormtalon
Postaveno: 2012
Výrobce: Games Workshop
Verze zbarvení: Ultramarines Chapter
Počet dílů: 85
Velikost modelu: 15 cm x 15 cm
Obtížnost stavby:
Kvalita stavebnice:

Technické údaje

Posádka: 1 Tech Marine
Složení jednotky: 1 Stormtalon
Typ jednotky: Fast, Skimmer
Výzbroj vozidla: Twin-linked assault cannon a Twin-linked heavy bolter nebo Twin-linked lascannon nebo Missile launchers nebo Skyhammer missiles

Popis

Stormtalon Gunship působí u jednotek Adeptus Astartes a má dvojí využití jako stíhačka a taky jako podpora pozemních vojsk. Je dostatečně rychlá, aby dokázala dostihnout i ty nejrychlejší nepřátelské stroje a zároveň je dobře vyzbrojená, aby z protivníka udělala hromádku šrotu. Výsledek mnoha bitev byl rozhodnut hromovým sestupem bitevních lodí třídy Stormtalon z válkou zmítaných nebes.

Bitevní loď Stormtalon je velmi všestranná a spolehlivá. Na jednu stranu ji můžete použít jako doprovod nejcennějších jednotek na bojišti, ale také ji můžete jednoduše poslat napříč bojiště jako předvoj celého útoku společně s ostatními rychlými jednotkami. Ať tak či onak, můžete se spolehnout na její ohromnou palebnou sílu. Jestli zaměříte její bitevní arzenál na nepřátelské pozice na zemi nebo na vzdušné protivníky, tak vždy najde své cíle a velmi účinně je zneškodní.

Zdroje:

Fotogalerie modelu

Komentáře

--------------------

Přidej komentář
Přidej smajlíka:

CZIN.eu Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank
BlueBoard.cz