Loading

W40k Ork Trukk

Plasmo > Galerie modelů > W40k Ork Trukk

Informace o plastikovém modelu

Stavebnice: Warhammer 40000 Ork Trukk
Postaveno: 2013
Výrobce: Games Workshop
Verze zbarvení: Evil Sunz
Počet dílů: 88
Velikost modelu: 14 cm x 7,5 cm
Obtížnost stavby:
Kvalita stavebnice:

Technické údaje

Složení jednotky: 1 řidič + 1 střelec
Typ jednotky: transportní vozidlo
Výstroj a výzbroj: Big shoota, bourací koule

Historie

Ork trukk má velmi jednoduchý a přímočarý účel, kterým je dopravit svou orčí posádku co nejrychleji do boje. Většina orčí hordy sice obvykle běží k nepříteli po svých, ale někteří bohatší orkové si mohou pořídit velká transportní vozidla, která jim tento úkol značně ulehčí. Motorizovaní orkové jdou často poznat už z dálky, protože je doprovází hromový rachot a oblaka černého výfukového kouře.

Ork trukk je poměrně křehké vozidlo, protože postrádá těžší pancéřování a dokáže ho zničit i soustředěná palba z bolterů, ale orkové si z toho většinou nic nedělají. Pokud je vůz zničen, tak jednoduše vyskáčou ven a pokračují pěšky. Ork trukk má kromě své přepravované posádky jednoho řidiče, který je téměř vždy blázen do vysoké rychlosti a zběsilé jízdy. Místo spolujezdce je pak určeno pro střelce, který ještě navíc střílí všude kolem sebe.

Ork trukk může obsahovat řadu rozličných vylepšení jako například výklopnou plošinu, po které mohou orkové přeskákat na nepřátelské vozidlo, nebo velkou bourací kouli, která se během jízdy nebezpečné kymácí ze strany na stranu. Pokud nějakého nebožáka zasáhne, tak z něj obvykle mnoho nezbude. Zásah koulí do hlavy většinou nepřežije ani vesmírný mariňák v power armoru.

Ork trukk sice není příliš bezpečný a při nárazu do překážky buď vybuchne nebo se alespoň rozpadne na milión kousků kovového šrotu, ale na druhou stranu je velmi rychlým vozidlem. Navíc pokud je natřen na červeno, tak je ještě o něco rychlejší než ostatní trukky. To je dáno tím, že orkové prostě věří tomu, že vozidla natřená na červeno jsou rychlejší.

Fotogalerie modelu

Komentáře

--------------------

Přidej komentář
Přidej smajlíka:

CZIN.eu Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank
BlueBoard.cz