Loading

W40k Space Marine Librarian in Terminator Armour

Plasmo > Galerie modelů > W40k Space Marine Librarian in Terminator Armour

Informace o plastikovém modelu

Stavebnice: Warhammer 40000 Space Marine Librarian in Terminator Armour
Postaveno: 2013
Výrobce: Games Workshop
Verze zbarvení: Ultramarines Chapter
Počet dílů: 5
Velikost modelu: 7 cm
Obtížnost stavby:
Kvalita stavebnice:

Technické údaje

Složení jednotky: 1 knihovník
Typ jednotky: pěchota
Výstroj a výzbroj: terminator power armour, storm bolter, force staff

Popis

Knihovníci vesmírných mariňáků jsou mimořádně výjimečné bytosti. Prošli stejným náročným výcvikem a genetickou modifikací jako všichni mariňáci Adeptus Astartes, ale navíc jsou ještě obdařeni psychickými schopnostmi, což z nich dělá ještě mocnější a nebezpečnější bojovníky proti všem nepřátelům lidské rasy.

Knihovníci mají přístup ke zhoubným silám Warpu, ale dokážou je usměrňovat pro svou vlastní potřebu. To ovšem vyžaduje silnou mysl a dokonalé sebeovládání získané dlouhými léty tréninku, aby dokázali čelit všudypřítomné korupci Chaosu. Pokud je výcvik běžného mariňáka velmi obtížným procesem a dokážou ho přežít pouze ti nejsilnější, tak v případě knihovníků je to ještě mnohem náročnější, protože kromě přestavby jejich fyzického těla musí projít i formováním jejich mysli, aby dokázali ovládnout své psychické schopnosti.

Pokud knihovník přežije náročný výcvik a vstoupí do řad vesmírných mariňáků, tak je velmi cenným a obávaným bojovníkem. Schopnosti knihovníků jsou obvykle značně různorodé. Někteří dokážou své nepřátelé rozdrtit pouhým pohybem své ruky, spálit je na popel, metat blesky nebo třeba posílit své vlastní tělo a stát se rychlejším nebo silnějším. Jiní ovládají telekinezi a věštění. Dokonce mohou posílit i celé jednotky svých spolubojovníků nebo je teleportovat na jiné místo na bojišti.

Ti nejvíce zkušení knihovníci jdou do boje v mohutném Terminator brnění, které poskytuje dokonalou ochranu proti nepřátelským útokům a zároveň ještě vylepšuje jejich už tak značné bojové schopnosti.

Knihovníci ale zároveň zastávají i poněkud odlišnou roli. Pokud zrovna nebojují po boku svých bratrů mariňáků, tak se obvykle nachází v knihovně své klášterní pevnosti, kde se starají o znalosti a informace získané během staletí. Od toho také pochází jejich jméno.

Zdroje:

Fotogalerie modelu

Komentáře

--------------------

Přidej komentář
Přidej smajlíka:

CZIN.eu Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank
BlueBoard.cz